O násPinkie. To najlepšie pre našich najmenších...


Náš príbeh

Pred rokmi, v roku 2009, keď som čakala svoje tretie dieťa, ďalšie dievčatko, som sa rozhodla, že si vylepším kočík. A pretože som asi nemala šťastie pri objednávaní cez internet a vedela som celkom obstojne šiť, navrhla som si sama a následne vyrobila, svoju prvú podložku do kočíka.


jedna z prvých podložiek do kočíka, ešte pred založením značky Pinkie a jedna z najúspešnejších podložiek poslednej sezóny ...

Kamarátky boli nadšené a chceli tiež. No, dnešným pohľadom to žiadna veľká profesionálna práca nebola, ale bavilo ma navrhovať a šiť a prispieť svojím dielom do rodinného rozpočtu. Kamarátky poslali svoje kamarátky, ja si zariadila živnostenský list, začala predávať cez mimibazar a vytvorila prvú kolekciu.

V roku 2010 som vymyslela značku Pinkie a s manželom spustila náš e-shop. V prvopočiatku som ponúkala "závratných" 60 farebných kombinácií všetkých výrobkov. Od podložiek do kočíkov, cez deky a tašky po koberčeky do detskej izbičky. Väčšinu vecí som šila sama, niektoré zadávala do výroby dvoma šijacím dielňam v okolí.


titulná stránka prvá verzia nášho e-shopu Pinkie.cz

V roku 2015 naša ponuka prvýkrát obsahovala viac ako 1000 položiek. To som už zamestnávala niekoľko krajčírok a z prenajatého priestoru sme sa sťahovali do novej dielne, ktorá ešte nedávno predtým bola nepoužívaným skladom tlačovín.

V roku 2018 sme získali 30.000 tého fanúšika na Facebooku, oslávili dvojročné fungovanie Slovenského e-shopu a začala pre mňa vo voľnom čase popri štúdiu pracovať najstaršia dcéra. Vlastne som zapojila takmer celú rodinu. Dcéry mi robia "modelky", manžel sa stará o e-shop, môj otecko o údržbu dielne a technické práce, synovec u nás cez prázdniny balí zásielky. A tento rok sa ešte chystáme na rozšírenie o ďalšie značku ...

  
Ako šiel s nami čas
   
6/2009 - prvá podložka do kočíka
8/2009 - prvá predaná podložka
5/2010 - prvá ucelená kolekcia ku kočíku
6/2010 - spustenie e-shopu pre ČR a SK
11/2010 - 5 fanúšikov na Facebooku
12/2010 - priemerne 1 objednávka denne
3/2011 - TV relácia Sama doma
  
  
2015 - 1.000 položiek v ponuke e-shopu
2/2016 - spustenie slovenského e-shopu
2017 - viac ako 1.000 objednávok mesačne
2018 - a ďalej sa uvidí:-)

Volám se ...

krátky článok z časopisu Family Star z roku 2010


1

Žijem s tromi dcérami a manželom v neveľkej dedine pár kilometrov za Prahou.

2

Nikdy ma nenapadlo, že z mojej zábavy - šitia, sa časom stane podnikanie, že sa raz budem tešiť do práce a že budem zamestnávať kamarátky z detstva (vďaka že mi pomáhate, holky) ...

3

Meno Pinkie sme vyberali asi z 70 rôznych návrhov, ktoré sme s manželom vymýšľali takmer 2 mesiace. A na registráciu ochrannej známky sme čakali takmer rok.

4

V súčasnej dobe nakupujem látky od dodávateľov po celej Európe a ročne najazdím autom pracovne takmer 40.000 km  

5

Som závislá na káve a milujem tortičky, koláčiky dezerty a taky mramorovú bábovku od našej 12 ročnej dcéry Tey.    


z môjho pracovného stola ...  

Prihlásenie

Zadajte prosím váš e-mail a heslo

Nemáte účet? Zaregistrujte sa

Košík neobsahuje žádné položky zboží